Back

Małopolska poza utartym szlakiem

Małopolska poza utartym szlakiem

Widziane z góry zalesione zielone góry z dolinami zasnutymi mgłą
– konkurs dla branży turystycznej.

Celem konkursu jest pokazanie, że sezon turystyczny w Małopolsce trwa cały rok! Wygraną w konkursie jest kampania promocyjna o ogólnopolskim zasięgu. Żeby móc wygrać wystarczy przedstawić swoją ofertę, w oryginalny sposób - najciekawsze nagrodzimy ogólnopolską kampanią reklamową na naszych profilach na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej visitmalopolska.pl

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby wygrać?
Opublikować post na grupie małopolskiej branży turystycznej na Facebooku oznaczając go nagłówkiem „Zgłoszenie konkursowe” i zaprezentować w nim swoją ofertę turystyczną opracowaną w oparciu o współpracę sieciową dwóch lub większej liczby przedsiębiorców z województwa małopolskiego. Przedstawić nam zalety swojej oferty w formie krótkiego (max 1000 znaków) opisu – najbardziej interesują nas „lokalne smaczki” i atrakcje spoza utartych szlaków. Do opisu można dodać film promocyjny (max 2 minuty), zdjęcia lub prezentację multimedialną. Do zgłoszenia należy dodać również swoje dane kontaktowe oraz linki do strony www lub profilu FB (jeśli takie posiadacie).

Jakie dokładnie są nagrody i zasady konkursowe?

Konkurs składa się z 3 etapów. W każdym etapie jury wyłoni 2 zwycięzców, którzy zaprezentowali najciekawsze oferty. Zwycięskie propozycje będą opublikowane i wsparte płatną, ogólnopolską promocją na naszych profilach na Facebooku, Instagramie oraz na stronie visitmalopolska.pl (szczegóły w regulaminie).  Pierwszy etap rozpoczyna się już 2 października i trwa do 15 października.

Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia. Powodzenia!

Regulamin Konkursu „Małopolska poza utartym szlakiem”

Panorama Tatr z napisem: konkurs dla małopolskiej branży turystycznej. Małopolska poza utartym szlakiem.